Mēs Jums palīdzēsim
Labākais risinājums Jūsu WEB lapai - visplašākais informācijas griezumu klāsts un visērtākā lietošana.
 
Mēs Jums palīdzēsim

Mēs Jums palīdzēsim

Konsultācija web lapas opitimzācijā WebStatistikas klientiem ir BEZ MAKSAS 

Ja Jums ir problēmas ar to, ka meklētājos neatrod Jūsu web lapu pēc svarīgiem atslēgvārdiem, mēs ar prieku Jums palīdzēsim to mainīt.

Nevienu web lapu nevaram "uzvilkt" reitinga augšgalā nepamatoti. Mēs vienkārši varam veikt virkni pasākumu, kas lapu pacels reitingā līdz maksimālajai iespējamajai vietai.

Kā piemēru varam minēt projektu, kuru optimizējām priekš meklētājiem 2006 gada sākumā. Kādi tam bija rezultāti, Jūs varat redzēt zemāk parādītajā grafikā, kurā parādīta lapas Skatījumu dinamika 2006. gada mēnešos. Nekādas īpašas pārveidošanas netieka veiktas, vienkārši tika veikti pamata pasākumi, un meklēšanas sistēma automātski paaugstināja reitingu, kā rezultātā krasi pieauga lapas apmeklējums un Skatījumi tieši no meklētājiem.

Šis grafiks parāda, kā minētajā projektā palielinājās Skatījumu skaits 2006. gada katrā mēnesī. Tas palielinājās no no 7000 līdz 67000. Tas ir apmēram no 233 Skatījumiem dienā pirms optimizācijas uz apmēram 2300 Skatījumiem dienā pēc optimizācijas tikai pusgada laikā, neko citu nedarot. Secinājumus izdariet paši.

Mēs palidzesim Jums

Ja vēlaties, lai mēs palīdzam optimizēt Jūsu web lapu, szinieties ar mums:

Latviešu valodā: Andris Krogzems - mob. 29255443, andris@webstatistika.lv.
Krievu valodā: Igors Sutugins - mob. 29954147, igor.sutugin@webstatistika.lv.

Igors Syutugins
Mob.:29954147
E-pasts: igor.sutugin@webstatistika.lv.
© 2007 Web Statistika