Igors Sutugins
Labākais risinājums Jūsu WEB lapai - visplašākais informācijas griezumu klāsts un visērtākā lietošana.
 
Igors Sutugins

Igors Sutugins

Es esmu WebStatistikas idejas autors, attīstītājs un arī vienīgais programmētājs.

2004. gada beigās (decembrī) es uzrakstiju statistikas pirmo versiju. Tā bija kaut kas līdzīgs parastam skaitītājam. Man tik ļoti iepatikās vērot statistikas apmeklētāju uzvedību - kas ienāk lapā, ko skatās, kad pasūta, u.t.t, ka uzrakstīju jau nopietnāku versiju, kura vēl vairāk apmierināja manu un klientu ziņkāri. Tā kā es esmu programmētajs, tas nebija grūti, jo sevišķi tāpēc, ka šī lieta kļuva par manu hobiju. Tad sekoja tikšanās ar Andri, kurš augsti novērtēja manas iestrādes un saskatīja tajās interesantas iespējas. Mēs nolēmām izstrādāt nākošo versiju, kuru varētu piedāvāt lietot arī citiem.

Primitīvi ņemot, es uzskatu, ka WebStatistikas pirmssākumos galvenais virzītājspēks bija ziņkāre, taču turpmākā laikā tā ir pārtapusi par nopietnu mārketinga instrumentu, kas palīdz uzņēmumiem plānot savu darbību, pieņemt svarīgus lēmumus un uzskatāmi un precīzi analizēt dažādus procesus.

Mēs esam atvērti Jūsu ieteikumiem un idejām! Rakstiet man savas idejas uz igor.sutugin@webstatistika.lv, daudzas no tām noteikti tiks realizētas Web Statistikā, jo tieši Jūs, mūsu klienti, ar savām nekad nebeidzamām vajadzībām esat šīs sistēmas virzītājspēks

CV 

Dzimis: 1983. gada 26. septembrī
Amats: WebStatistikas izstrādātājs un programmētājs
Izglītība: Rīgas Tehniska Universitāte(RTU) datorzinatnes fakultāte maģistra grāds
Pieredze: programmēšana interneta vidē kopš 2003. gada

Igors Syutugins
Mob.:29954147
E-pasts: igor.sutugin@webstatistika.lv.
© 2007 Web Statistika