Andris Krogzems
Labākais risinājums Jūsu WEB lapai - visplašākais informācijas griezumu klāsts un visērtākā lietošana.
 
Andris Krogzems

Andris Krogzems

Es esmu WebStatistikas idejiskais līdzautors, bieži vien lietotāju interešu pārstāvis, kad jāizšķiras starp sarežģītām iespējām un ērtu, saprotamu lietojamību. Taču galvenais, esmu kontaktpersona ar klientiem - mārketings un pārdošanas darbs ir mana tiešā atbildība.

Iesākumā, strādājot kopā ar Igoru, nesaskatīju šajā jomā īpašas perspektīvas. Tikai tad, kad Igors uzrakstīja otro versiju, un mēs to pieslēdzām savam projektam www.worldtravelserver.com, tad sākām apjaust, cik mazu daļiņu no "lielā aizberga" esam apguvuši. Idejas par WebStatistikas attīstību un iespējām sāka birt kā no pilnības kausa, un mēs nolēmām radīt trešo versiju - produktu, kas apmierinātu web lapu turētāju vajadzības. Par mūsu stūrakmeni tika izvirzīts galvenais nosacījums - WebStatistikai jābūt skaidri saprotamai un ērti lietojamai. Pie tā turamies vēl šodien.

Mēs esam atvērti Jūsu ieteikumiem un idejām, daudzas no tām noteikti tiks realizētas Web Statistikā, jo tieši Jūs, mūsu klienti, ar savām nekad nebeidzamām vajadzībām esat šīs sistēmas virzītājspēks.

CV

Dzimis: 1971. gada 2. aprīlī
Amats: WebStatistikas projekta vadītājs, Web Dienests SIA direktors
Izglītība: LU Vadības un ekonomikas fakultāte, Starptautiskā biznesa vadības bakalaurs
Tel. 29255443
E-pasts: andris@webstatistika.lv


Igors Syutugins
Mob.:29954147
E-pasts: igor.sutugin@webstatistika.lv.
© 2007 Web Statistika